Tu pakviesk mane į pasimatymą

Tu pakviesk mane į pasimatymą

Save gerbiantis džentelmenas gerų progų nepraleidžia, nes žino, kad jos nesimėto. Save gerbiantis džentelmenas moterį, kuri jam krito į akį kviečia į pasimatymą, o ne laukia kol tai padarys kiti ir gardus kąsnelis bus nugvelbtas iš pat panosės.

Tas pats vyksta ir pardavimuose. Pardavėjas profesionalas VISADA, kai tik yra galimybė kviečia klientą susitikti. Kodėl jis taip daro? Todėl kad myli klientus ir ta meilė yra pati tvirčiausia – iš išskaičiavimo (tie kurie mano, kad tvirčiausia meilė remiasi jausmais, o ne skaičiais vieną dieną supras, kad klysta). Būtent susitikimo metu pardavėjas turi didžiausią tikimybę parduoti. Ne telefonu, ne mailu ar kitomis elektroninėmis priemonėmis. Tik susitikus klientą, klientas gali pamatyti Jūsų tikrąją meilę – degančias akis, nuoširdų rūpestį kliento problemomis, nesuvaidintą norą padėti. Tokia tvirta meilė vėliau sutvirtinama parašais ant sutarties. Arba galima to nedaryti. Sėdėti ofise ir prisiekinėti meilę klientui telefonu, arba barškinant klaviatūros klavišus. Kalbėti apie tai, kuriuo būdu klientas jaučia meilę stipriausiai būtų beprasmiška. Tad iškyla klausimas – jei viskas savaime aišku, kodėl didžiosios dalies pardavėjų kelnių sėdynės susitrina greičiau negu batų padai? Jei jau taip myli, ar sunku pajudinti užpakalį? O gal ta meilė ne tokia ir stipri? Gal save myli labiau negu klientą? O gal esi paprasčiausias tinginys ir visada rasi priežastį paaiškinti kodėl nedarai to, ką pirmu prioritetu turi daryti???

Pardavėjui profesionalui nėra blogo oro, didelių kamščių, per tolimo atstumo, per mažo (didelio) kliento ar kitų „atmazo“ stiliaus priežasčių nuvykti pas klientą įrodyti savo meilės stiprumo.

Liko mėnuo iki Kalėdų. Jei iki šiol prasėdėjot ofise vaidindami pardavimo vadybininkus, tai bent jau prieš šventes aplankykite klientus. Prisiminkite kas Jums finale moka atlyginimą. Gal tuomet geriau suprasite meilės iš išskaičiavimo tvirtumą. Ir kad meilę reikia ginti, saugoti ir puoselėti. Nes jei to nepadarysite Jūs, pas Jūsų klientus ateis tie, kurie buvo mokymuose pas mane 🙂

tel-icon
+370 686 91240
email-icon
mindaugas@lastauskas.lt