Susipažinkime. Esu pardavėjas.

Visą darbinį gyvenimą dirbau ir šiandien dirbu B2B pardavimuose. Pirmas mano darbas buvo pardavimo vadybininko pozicija skolų išieškojimo kompanijoje 2001 metais. Nuo to laiko esu dirbęs tiek nedidelėse lietuviškose įmonėse, tiek užsienio kapitalo korporacijose. Kaip pardavimų specialistas esu perėjęs visus karjeros lygius – nuo pardavimų vadybininko, kurio pagrindinė funkcija šaltieji skambučiai iki vadovavimo pardavimo skyriams „All Media Baltics” (kuriai Lietuvoje priklauso televizijos kanalai TV3, TV6 ir TV8, radijo stotis Power Hit radio) ar naujienų portalui „Delfi”. Pardavimuose dirbu ir šiuo metu – pardavimai, derybos, bendravimas su įvairiausiais žmonėmis yra neatsiejama mano kasdienio darbo dalis.

Mokau to, ką pats patyriau ir su kuo kasdien susiduriu dirbdamas B2B pardavimuose. Mano klaidos, nesėkmės, prarasti klientai buvo patys geriausi mokytojai. Esu įsitikinęs, kad geras mokytojas pats visų pirma turi būti geras profesionalas – praktikoje patyręs sėkmę bei situacijas, kurių prisiminti nesinori. Būtent toks ir esu – kalbu apie tai kaip dirbu pats, mokymus iliustruoju realiomis praktikoje patirtomis situacijomis dirbant su klientais.

Gyvenime esu trijų nuostabių berniukų tėvas, neseniai pradėjęs penktą dešimtį. Mėgaujuosi savo šeima, sportu, istorija, psichologija ir tuo, kad galiu dirbti darbą, kuris teikia man didžiulį malonumą. Padėti kitiems žmonėms tapti geresniais specialistais ir žengti žingsnį į priekį yra nuostabus jausmas!

Taip pat esu Vilniaus Universiteto ir Vytauto Didžiojo universitetų dėstytojas, konferencijų pranešėjas, Žinių radijo laidų autorius.

Mindaugas Lastauskas

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.