Lecturer_Lektorius

Aš esu tiems, kas nori augti.

Žengti į priekį galima tik išeinant iš komforto zonos. Taip, komforto zonoje saugu, viskas įprasta ir pažįstama. Tačiau ten, kur patogu, mes neaugame. Žingsnis iš komforto zonos reiškia, kad teks patirti tam tikrą nepatogumą daryti tai, kas nauja ir nebandyta, peržengti savo įprastas ribas.

Aš Jums padėsiu.

Suprantu, kad bandyti naujus dalykus yra nedrąsu, kiek nepatogu ir visuomet norisi grįžti į seną – gerą „daryti kaip visada“. Tik tas „kaip visada“ reiškia stovėjimą vietoje. Netikiu, kad tokia stagnacija gali būti protingo žmogaus tikslu.

Esu tam, kad Jus paskatinčiau, padrąsinčiau ir padėčiau.

Bet tai nereiškia, kad būsiu Jums „entuziastingas bičiulis“, giriantis už bet kokį menkniekį, besižavintis prastais rezultatais ir plojantis už „laimėtą“ paskutinę vietą. Jei vis tik Jūs ieškote kaip tik tokio žmogaus, vadinasi, atsidūrėte ne tuo adresu.

Taip, nesu kiekvienam.

Aš esu tiems, kas nori augti ir yra pasirengę žengti žingsnį į nepatogumą – žengti iš komforto zonos. Aš Jums padėsiu, Jus palaikysiu, jokiu būdu neperspausiu ir nelaužysiu, o skatinsiu ir motyvuosiu. Tikiu, kad saikingas išėjimas iš komforto zonos yra vienintelis kelias į Jūsų augimą.

Profesiniame gyvenime nuo 2001 metų esu pardavėjas. Kaip pardavimų specialistas esu perėjęs visus karjeros lygius – nuo pardavimų vadybininko, kurio pagrindinė funkcija šaltieji skambučiai, iki vadovavimo pardavimo skyriams „All Media Baltics” (kuriai Lietuvoje priklauso televizijos kanalai TV3, TV6 ir TV8, radijo stotis Power Hit radio) ar naujienų portalui „Delfi”. Bendras karjeros pardavimo biudžetas didesnis nei 100 mln. EUR

Pardavimuose dirbu ir šiuo metu – pardavimai, derybos, klientų aptarnavimas, bendravimas su įvairiausiais žmonėmis yra neatsiejama mano kasdienio darbo dalis.

Gyvenime esu trijų nuostabių berniukų tėvas. Mėgaujuosi savo šeima, sportu, istorija, psichologija ir tuo, kad galiu dirbti darbą, kuris man teikia didžiulį malonumą.

Padėti kitiems augti yra nuostabus jausmas!

Taip pat esu Vilniaus ir Vytauto Didžiojo universitetų dėstytojas, Žinių radijo laidų autorius, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus ir WOW universiteto lektorius bei įvairių konferencijų pranešėjas.

tel-icon
+370 686 91240
email-icon
mindaugas@lastauskas.lt