Gal vieną kartą užsičiaupsite???

Gal vieną kartą užsičiaupsite???

Labai nemėgstu naujų automobilių salonų. Ne todėl kad nemėgstu automobilių, todėl kad didžioji dalis ten dirbančių pardavėjų (99% vyrai) yra super pardavėjai apie kuriuos rašiau čiahttp://pardavimomokymai.lt/superpardavejas/. O jei taip ir nėra, tai bent jau aš ant tokių dažniausiai užsiraunu. Štai vieną dieną užsukau į automobilių saloną. Apžiūrinėju nublizgintą automobilį ir link manęs ateina pardavėjas. Kostiumas, kaklaraištis, rimta mina ir priėjęs reikšmingai taria „Gražus automobilis… Didžiausias savo klasėje!”. Kas kas??? Didžiausias sakote?! O iš kur po galais žinai kad man reikia didžiausio? Kas tu toks esi??? Gal ekstrasensas? Gal sugebi skaityti mano mintis? O gal tiesiog dar vienas prastas pardavėjas manantis kad viską žinai? Gal man reikia kaip tik priešingai – mažiausio klasėje nes garaže ir taip vos telpa žmonos džipas? Bet ne, vietoj „labas“ ar kažką, man iš karto pradedi aiškint kaip gerai kad šis automobilis toks didelis! Pardavinėti turbūt mokeisi turguje arba iš tokių pačių kostiumuotų super pardavėjų.

Jei kas dirbate ar dirbsite pardavimuose atsiminkite visam gyvenimui – KLIENTAS YRA KARALIUS. Ir nesvarbu, kad jis galbūt su nutrintais džinsais o Jūs su kostiumu ir raudonu kaklaraiščiu. Todėl pirma išsiaiškinkite ko KARALIUS šią puikią dieną NORI ir tada kalbėkite apie tai kaip KARALIUI galite šiuos norus paversti tikrove.

O jei patys taip pardavinėjate kaip mano aprašytu atveju, neįsižeiskite dėl tiesmukiškumo 🙂 , o geriau ateikite į mano mokymus. Informacija apie juos čia: https://lastauskas.lt/grafikas/. Arba šiaip man paskambinkite pasitarti 868691240 🙂

tel-icon
+370 686 91240
email-icon
mindaugas@lastauskas.lt