Parduok tušinuką

Parduok tušinuką

Turiu fobiją. Jau daug metų. Kad mane vers pardavinėti tušinuką prieš visą grupę, dalyvaujant mokymuose pardavimo tema.

Kadangi dabar pats mokau žmones (taip, pardavėjai taip pat žmonės) pardavinėti, tai galiu pasidalinti patarimu kaip elgtis situacijose, kai mokymų šeimininkas Jums siūlo pabandyti parduoti jam tušinuką.

Ką turite suvokti, tai Jūs neturite jokių šansų parduoti tušinuko. Kodėl? Nes Jūs absoliučiai nieko nežinote apie žmogaus, kuriam norite parduoti poreikius – ar jis žada ką nors rašyti, ar jis apskritai moka rašyti, gal jam reikia įrankio nugarai pasikasyti ar tiesiog pasimaivyti prabangiais žaisliukais kokiame nors snobų susirinkime. Jūs nieko apie tai nežinote, bet turite bandyti parduoti. Jūs esate pasmerktas. Tad, kai Jums pasiūlys šią neįmanomą atlikti užduotį galimi keli veiksmų variantai.

Variantas nr.1 paprašykite, kad tas kuris prašo, pats parodytų kaip tai daroma. Kaip sakė treneris Rimas Kurtinaitis, krepšininkas profesionalas turi būti pasiruošęs pakeltas vidury nakties sumesti 10 baudų iš 10. Jei nežino kaip, treneris Rimas visada pasiruošęs parodyti kaip. Variantas nr.2, mandagiai paaiškinti, kad Jūs esate profesionalas ir su tokiais bajeriais kaip tušinuko pardavimas, tegul eina į smėlio dėžę. Variantas nr.3, apsimesti mirusiu arba, kad staiga nebemokate lietuvių kalbos. Gal tuomet nuo Jūsų atstos. Variantas nr.4, elgtis kaip dauguma daro – vapėti ką nors apie tušinuką, jo savybes ir pan. Kitaip sakant netvirtu žingsniu pačiam kulniuoti į kapo duobę.

Tai ar būtų norinčių parduoti tušinuką? 🙂

tel-icon
+370 686 91240
email-icon
mindaugas@lastauskas.lt