Kam skirti
Mokymai skirti visiems norintiems gebėti „skaityti“ žmonių kūno kalbą. Kuri dažniausiai nemeluoja ir atskleidžia tikruosius žmogaus jausmus, požiūrį, vertinimą, melą ir t.t. Taip pat siekiantiems išnaudoti savo kūno kalbą įvairiose gyvenimiškose situacijose – kaip kad siekiant sudaryti savimi pasitikinčio ir patikimo žmogaus įspūdį.
Apie mokymus
Įvairių psichologinių tyrimų duomenimis žmogaus kūno kalba yra nemažiau reikšminga nei sakomi žodžiai. Ji dažniausiai atspindi tikruosius žmogaus jausmus, kai tuo tarpu sakomi žodžiai gali būti toli nuo tikrovės. Tad gebėjimas ją „skaityti“ yra svarbus kiekvienam siekiančiam geriau suprasti kitus žmones.
Mokymų nauda
- Sužinosite žmogaus kūno kalbos kilmę, bei esmines jos „skaitymo“ taisykles;
- Susipažinsite, kurios žmogaus kūno vietos yra iškalbingiausios ir kurias labiausiai reikia stebėti;
- Išmoksite vertinti žmogaus kūno kalbos elementų derinius ir jų reikšmes;
- Sužinosite kaip identifikuoti, kada žmogus meluoja ar slapukauja;
- Susipažinsite kaip patys turite elgtis, norint sudaryti gerą įspūdį ir spinduliuoti pasitikėjimu.
Mokymų programa ir praktinės užduotys gali būti pritaikytos pagal individualius kliento poreikius.
Mokymų programa
Kas yra žmonių kūno kalba ir kaip ją skaityti. Mokslininkų manymu neverbalinė žmonių komunikacija (kūno kalba) sudaro didžiąją dalį komunikacijos bendraujant žmonėms. Tad mokėti „skaityti“ žmonių kalbą yra nemažiau svarbu, nei suprasti sakomus žodžius. Kurie dažnai gali būti melas ar nutylėjimai neišduodantys tikrųjų žmogaus minčių ir jausmų. Kūno kalba šiuo atveju dažniausiai yra išdavikė. Mokant ją skaityti, galima identifikuoti kaip iš tiesų žmogus jaučiasi, kada meluoja, kada yra nuoširdus ir kiek tai sutampa su sakomais žodžiais.
Kūno kalbos elementai ir jų reikšmės. Ką reiškia sukryžiuotos kojos, sunertos rankos, neegzistuojančių pūkų valymas nuo palto ar rankos paspaudimas nežiūrint į akis. Kurios žmogaus kūno dalys yra pačios iškalbingiausios, kurias mes gebame geriausiai kontroliuoti ir kurios visada sako tiesą? Kaip neapsigauti „skaitant“ kūno kalbą – ar sunertos rankos tikrai reiškia, kad žmogus jaučia neigiamą emociją, o gal jam tiesiog šalta ar tiesiog taip patogu jas laikyti?
Kūno kalbos žinių pritaikymas realiame gyvenime. Kaip sudaryti savimi pasitikinčio ir atviro žmogaus įspūdį? Kaip suprasti, kad Jūs esate kitam žmogui nemalonus ir jis mielai baigtų pokalbį, nors bando šypsotis? Kaip „pagauti“ meluojant? Kaip suprasti, kada pašnekovui esate nebeįdomus (pavyzdžiui, kliento nesudomino Jūsų pasiūlymas) ir kad turite imtis atitinkamų veiksmų?