Derybų mokymai „Derybos su Urviniu žmogumi”

Mokymai skirti visiems, norintiems sustiprinti savo kaip derybininkų įgūdžius. Juk deramės visur: verslo ir darbo aplinkoje deramės su kolegomis, partneriais ar tiekėjais; namuose deramės su sutuoktiniu, vaikais ar tėvais; gatvėje deramės su turgaus prekybininkais, kaimynais ar policininkais.

Pirmasis Homo Sapiens gimė maždaug prieš 200 000 metų. Evoliucija mūsų smegenis tobulino tam, kad išgyventumėme natūralioje atrankoje, o ne tam kad būtų racionalios ir neklystančios kaip kompiuteriai. Tai, kad mes prieš kelis šimtus metų apsivilkome kostiumais ir rimtais veidais kalbame apie dirbtinį intelektą, nepakeičia fakto, kad mūsų venomis teka to paties kaip ir prieš 200 000 metų gyvenusio žmogaus kraujas – urvinio žmogaus. Būtent tokie žmonės mus supa kasdien, būtent su jais mes dermės kiekvieną dieną.

• Suvoksite emocijų svarbą derybose ir sužinosite, kaip jas „įkinkyti“ siekiant savo tikslų;
• Išgirsite kaip klausyti ir klausinėti, kad kita pusė kalbėtų ir atsivertų, o ne būtų užsibarikadavusi savo derybinėje pozicijoje;
• Sužinosite, kokia informacija yra privaloma kiekvienam geram derybininkui, prieš teikiant pasiūlymus kitai pusei;
• Patobulinsite derybinius įgūdžius kainos derybose;
• Pažinsite geriau save kaip derybininką;
• Pagerinsite derybinius gebėjimus sudėtingose, daug įvairių aspektų apimančiose derybose.

Derybos yra neatsiejama pardavimų dalis. Mindaugas Lastauskas pardavimų srityje dirba nuo 2000 metų. Per tą laiką dirbo įvairiose B2B paslaugas teikiančiose įmonėse, vadovavo TV3, Delfi ir JCDecaux pardavimo skyriams (derėjosi su tokiais klientais kaip „Maxima“, „Tele2“ ir kt.). Bendras karjeros pardavimo biudžetas didesnis nei 100 mln. EUR. 

Registruotis

Mokymų programa:

  • Žmogaus psichologija ir neracionalumas. Manote, kad žmogus yra racionalus ir derybos yra racionalių argumentų šachmatų partija? Pagalvokite dar kartą. Susipažinsime kaip veikia žmogaus smegenys, kur ir kada jos elgiasi neracionaliai, kaip šias smegenų veiklos ypatybes išnaudoti derybose.
  • Fiksuoto pyrago derybos: interesų gynimas. Neretai derybos apima vieną klausimą – dažniausiai kainos. Kaip sėkmingai derėtis tokio tipo derybose. Kaip apginti savo interesus.
  • Nusiteikimas, požiūris ir informacija. Koks turi būti Jūsų požiūris einant į derybas – žygis į kovos lauką, kuriame bus kraujo (pageidautina ne Jūsų); ar misija išgirsti ir suprasti kitą pusę surandant abiem pusėms naudingą sprendimą.
  • Derybininkų stiliai. Geras derybininkas visada prisitaiko prie derybų partnerio. Vienaip deramės su agresyviais rykliais, kurie siekia nuo pirmos minutės pasiųsti mus į nokdauną, visiškai kitaip su plačiai besišypsančiais, į santykius orientuotais žmonėmis. Tikslas – gebėti sėkmingai derėtis su visais.
  • Kintamo pyrago derybos: vertės kūrimas. Kaip sėkmingai derėtis, kai derybos apima eilę temų, dėl kurių reikia susitarti? Kaip auginti „derybų pyragą“, o ne įstrigti derantis, kuriai pusei teks didesnis „gabalėlis“.
  • Praktinės situacijos darbe ir gyvenime. 20 praktinių patarimų kiekvienam darbe ir gyvenime: kada pirmam teikti pasiūlymą, o kada geriau leisti kitai pusei tai padaryti; kada derėtis vienam, o kada su komanda; kada derėtis pas derybų partnerį, kada „namuose“ ir kitos praktiškos situacijos.
Registracija
vaida@pamo.lt
+370 603 14818

 

 

Kaina
220 EUR + PVM vienam asmeniui
175 + PVM asmeniui, registruojant 3 ir daugiau darbuotojų iš vienos įmonės

 

Į kainą įskaičiuota
8 val. mokymai, pietūs,
4 kavos pertraukos,
mokymų santrauka ir mokymų pažymėjimas

Atsiliepimai

Mokymai labai patiko. Įtraukiančios praktinės užduotys privertė kolektyvą stipriai pasukti galvas bei įsisavinti ir pritaikyti praktiškai išgirstą naują teorinę informaciją. Tai, ką išgirdome iš lektoriaus, jau naudojame ir tikrai naudosime darbe. Dėkoju ir rekomenduoju!

VITALIJA STONIENĖ - Šokolado fabrikas „Rūta“ produkto vadovė („Derybos su Urviniu žmogumi“)
Be galo įdomūs ir vertingi mokymai! Puikus lektoriaus Mindaugo Lastausko vedimo stilius įtraukė nuo pirmos iki paskutinės minutės. Realiai išgirdome atsakymus į visus mums rūpimus klausimus, o pavyzdžiai iš realios profesinės patirties tikrai įtikina. Kolektyvo vertinimu – tai buvo įdomiausias ir geriausias metų pranešimas!
JOLITA BURAČIENĖ - UAB ``DOUGLAS LT`` („Derybos su Urviniu žmogumi“)
„Jei mokytis-tai tik iš pačių geriausių! Išskirtiniai mokymai „Derybos su Urviniu žmogumi” privertė į savo darbą pažvelgti naujomis akimis. Gavau tikrai naudingos informacijos, kurią lengvai galima pritaikyti bet kurioje pardavimų srityje arba asmeniniame gyvenime. O Mindaugas sužavėjo kaip lektorius savo profesionalumu, erudicija bei pozityvia energija, kuri nuo pat pirmų ištartų jo žodžių priverčia patikėti, kad žmogus yra tikras savo srities asas! Nuoširdžiai rekomenduoju!”
B. KUČINSKIENĖ - UAB „Lautoma“ Pardavimo vadovė („Derybos su Urviniu žmogumi“)
Rodyti visus

Video blogas

Klientai

  • Douglas
  • 15min
  • Žalgirio arena
  • Rūta
Rodyti visus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.