laiko-planavimo-1

Kam skirti

Mokymai skirti tiems, kam paroje 24 valandų nebeužtenka. Jei jaučiate, kad darbas veja darbą, kad sunku viską suspėti, jaučiate vidinę įtampą, nerimą ar stresą. Jei sunku atsirinkti, kurį darbą atlikti pirmą, jei pastoviai esate paskendę „gaisrų gesinime“ ir norite pagaliau atgauti savo laiko kontrolę – kad nereiktų pastoviai bėgti, kad jaustumėtės, jog atliekate darbus, kurie išties svarbūs, o kūnas ir protas rytais nubunda pailsėję ir kupini jėgų.

laiko-planavimo-2

Apie mokymus

Mokymai susideda iš 2 blokų – vienas skirtas efektyviam laiko planavimui (šią dalį veda Mindaugas Lastauskas), kita dalis skirta Jūsų proto nuraminimui ir atpalaidavimui (ją veda Mindaugas Rainys). Pirmojoje dalyje nagrinėsime kaip 8 Jūsų darbo valandas paversti aiškiu ir efektyviu procesu link Jūsų tikslų įgyvendinimo, antrojoje – praktikuosimės kaip nuraminti pastovaus skubėjimo ir streso nukankintus Jūsų protus ir sielas.

18

Mokymų nauda

 • Susipažinsime kaip veikia įpročio suformavimas ir kokia yra disciplinos svarba siekiant būti efektyviais;
 • Susipažinsite su prioritetų nustatymo svarba siekiant Jūsų pagrindinių tikslų;
 • Išmoksite planuoti savo laiką, siekiant kuo efektyvesnio jo išnaudojimo, o ne išbarstymo mažą vertę kuriantiems darbas;
 • Nagrinėsime laiko blokų kūrimo naudą ir principus, kad svarbiausi darbai būtų atlikti, o ne išstumti menkaverčių gaisrų gesinimo;
 • Susipažinsite kaip išlaikyti koncentraciją, efektyviai įveikti trukdžius ir „laiko vagis“;
 • Nagrinėsime kaip susikurti efektyvią darbo aplinką, kad galėtumėte dirbti susikoncentravę, o ne pastoviai pertraukinėjami kolegų ar skambučių;
 • Išmoksite, kaip tinkamai kvėpuoti norint atpalaiduoti Jūsų kūną ir smegenis;
 • Sužinosite, jogos ir meditacijos naudas ir pagrindinius elementus.
laiko-planavimo-3

Mokymų programa ir praktinės užduotys gali būti pritaikytos pagal individualius kliento poreikius.

Mokymų programa

 • Disciplina ir įpročio suformavimas. Be disciplinos laiko planavimas neturi prasmės. Tai tas pats, kas tvirtinti kūną kemšant čipsus ir žiūrint sporto varžybas per televizorių. Įpročiui suformuoti reikia nuo 3 iki 8 savaičių. Tam reikalinga valia ir disciplina. Taip. Tai kelia skausmą.
 • Tikslai, planai ir prioritetai. Jei nėra tikslų, kaip žinoti ar mes efektyvūs, ar pasiekėme, tai ko norime. Be aiškiai apibrėžtų tikslų, visada galime jaustis tiek juos pasiekę, tiek nepasiekę. Tikslas be aiškaus plano yra ne tikslas, o svajonė. Net ir su geriausiu planavimu Jūs visų tikslų nepasieksite (deja). Tad svarbu, kad pasiektumėte svarbiausius tikslus. Tam reikalingi aiškiai apibrėžti prioritetai.
 • Efektyvaus darbo principai. STOP multitaskinimui. STOP žmonėms laiko vagims. STOP – technologijoms laiko vagims. START koncentracijos išlaikymui ir trukdžių suvaldymui.
 • Kaip nuraminti protą – judesio ir kvėpavimo praktika. Patyriminė mokymų dalis. Kurioje kiekvienas nepriklausomai, nuo jo fizinės ar emocinės parengties gebės pajusti visiško atsipalaidavimo malonumą per judesį ir kvėpavimą. Galimybė patirti tai, ko dar neteko patirti ir atrasti savyje tai, ko patys dar nežinojote. Ši mokymų dalis susideda iš 4 etapų – trumpa teorinė dalis ir 3 praktinės dalys – judesio, kvėpavimo ir atsipalaidavimo. Dalyviai kviečiami turėti patogius rūbus.

 

Vinted
15
Zalgirio Arena
Douglas
tel-icon
+370 686 91240
email-icon
mindaugas@lastauskas.lt