Atsiliepimai

Ačiū Mindaugui, už žaismingą, įtraukiantį ir tuo pačiu konkrečios ir labai naudingos informacijos suteikiantį seminarą! Vienas iš retų atvejų, kuomet online seminaras ne tik, kad neprailgo, bet kolektyvui norėjosi, kad dar tęstųsi ilgiau ????
Irma Bandzevičiūtė - Stankuvienė - ``Žalgirio arena`` Personalo vadovė
LRT Komunikacijos ir rinkodaros komanda dėkoja už puikius media mokymus! Buvo labai naudinga pasikartoti jau žinomus dalykus, sužinoti naujų ir padiskutuoti įvairiais su reklama ir rinkodara susijusiais klausimais. Mindaugas – tikras savo srities profesionalas, mokantis sudėtingus dalykus papasokoti paprastai ir visada atviras diskusijoms.
Indrė Petrauskė - VŠĮ ``Lietuvos Nacionalinis radijas ir televizija`` Marketingo vadovė
Įdomiai ir įtraukiančiai pateikiamos temos, geras diskusijų ir komandinio darbo moderavimas. Ačiū!
Laima Aleknavičienė - UAB „LT INTERIOR“ marketingo vadovė
Buvo labai įdomu, paprastai perteikta ir tikrai naudinga. Kartosim!
Sandra Golcova - (Commercial Director, Archigroup Lt)
Rekomenduoju MEDIA mokymus, Mokymai buvo išties labai naudingi ir kas svarbiausia įdomūs- kaip elgtis, ko reikalauti ir kaip dirbti su media agentūromis. Mindaugas tikrai turi tas žinias kurių man kaip marketingo darbuotojui labai naudingos. Vieni geriausi mokymu kuriuose tekę būti paskutiniuoju metu. Dėkui.

Domas Grinkevičius - UAB ``Daumantai LT`` Produktų plėtros vadovas
Vienas malonumas! Labai aikšiai iškomunikuoja informaciją, remiasi patirtimi, pateikia tikrus pavyzdžius, malonus tembras, nuostabus bendravimas su auditorija, visada pasistengs paaiškini ar atsakyti, o visi dalyvavę mokymuose jaučiasi komfortabiliai ir visiškai neprailgsta, norisi daugiau. Puikūs mokymai ir tikiuosi, dar susitiksime
T. Burneika - UAB „VINTED“
Labai profesionalus, gilus, nuoseklus lektorius. Akivaizdu – kad savo srities profesionalas.
RŪTA ŪSAITĖ - DUONIELIENĖ - UAB „Žinius“ direktorė („B2B akyvūs pardavimai“)
Mokymai patiko, tikrai pritaikysim savo darbe vedant derybas su klientais, Jūsų mokymų dėka auginam pasitikėjimą savimi, išmokstam derybų technikos. Patiko Mindaugo paprastumas ir minčių aiškus išdėstymas, pavyzdziai, praktinės užduotys. Kuo daugiau tokių mokymų. Ačiū!
LIUDMILA VILIMIENĖ - UAB „Lautoma“ Pardavimo vadovė („Derybos su Urviniu žmogumi“)
„Ar gali nepatikti mokymai, kuriuose be teorijos, tenka spręsti realius uždavinius ar išgirsti pavyzdžius iš asmeninės lektoriaus patirties? Naudinga ir praktiškai pritaikoma, tad ta intensyviai praleista diena nėra tik dėl pliusiuko uždėjimo.“
REDA ČETKAUSKIENĖ - UAB „Viena sąskaita“ rinkodaros vadovė („Media mokymai“)
Dalyvavau B2B pardavimų mokymuose, kuriuose sekė daug praktinių žinių, ne „tuščios“ teorijos. Pastovi diskusija ir klausimai bet kuriuo metu, leidžiantys suprasti, net išgirsti gyvą pavyzdį. Labai patiko mokymų aura, žmonės atsipalaidave, nesusikauste, gera nuotaika, klausimai, jumoras, manau tai lektoriaus pasiekimas! Žinau, kad dalyvausiu ir toliau organizuojamuose mokymuose!
A. AUGA - UAB „Undena” Pardavimo vadovas („Derybos su Urviniu žmogumi”, „B2B aktyvūs pardavimai” )
Seminaras paliko labai gerą įspūdį.  Puiki atmosfera ir lektorius. Daug praktinių patarimų bei pavyzdžių, geras dalyvių įtraukimas į užsiėmimus. Konkretūs ir aiškūs patarimai kaip  derybose pasiekti puikių rezultatų. Ačiū!
JOLANTA IGARIENĖ - UAB „Geralda“ Personalo vadovė („Derybos su Urviniu žmogumi“)
„Susidariau pilną žiniasklaidos vaizdą – kas vyksta rinkoje. Mokymus veda pardavėjas, kuris nenori parduoti tam tikros medijos, o paaiškina viską, kaip kas yra iš tikrųjų. Savo srities profesionalas“
KRISTINA SVARAVIČIŪTĖ - UAB „Avitelos prekyba“, Vyr. rinkodaros vadybininkė („Media mokymai“)
Visada labai paperka, kai seminaro metu išgirsti ne vien teorines tiesas, o susiduri su per ilgą praktiką įvaldytu išmanymu ir gilia analize. Mindaugas sugeba uždegti auditoriją, puikiai valdo procesus. Tik vėliau suvoki, kad kai kurios, iš pirmo žvilgsnio paprastos diskusijos, veda link gilesnio situacijos suvokimo ir atrodo paprastos tik dėl lektoriaus profesionalumo.
LORETA URBONIENĖ - UAB „Savaitė“ reklamos skyriaus vadovė („Media mokymai“, „B2B Aktyvūs Pardavimai“)
Noriu padėkoti už fantastiškus ir tikrai geriausius mokymus pasaulyje  ?! O jei rimčiau, tai tikrai ačiū Jums už skirtą laiką, profesionalumą, dėmesio prikaustymą iki pat 18 valandos ir kokybiškus mokymus. Grįžusi šiandien į darbą, motyvuota ir pasikrovusi, kibau su kitomis mintimis bei veiksmais į darbus ir susitikimo metu su vienu itin perspektyviu klientu sukirtome rankomis ir pasirašėme sutartį! Ilgokai delsiau, nes nežinojau, kas yra įkyrumas, o kas – atkaklumas. Susidėliojau visus taškus apsilankius Jūsų mokymuose. Ačiū dar sykį, Mindaugai.
JULIJA KASPERAITIENĖ - UAB „Balticum TV`` reklamos pardavimų projektų vadovė („B2B Aktyvūs Pardavimai“)
Nors mokymai atviri ir susirenka dalyviai dirbantys su labai skirtingais produktais, dėstoma informacija gali būti naudinga kiekvienam.  Mindaugas nemažai dalinasi ir savo asmenine patirtimi, taip paskatina ir kitus mokymų dalyvius pasidalinti savo patirtimis bei aktyviai įsitraukti. Jei daugiau pardavėjų apsilankytų mokymuose kaip šie ir pradėtų taikyti gerąsias praktikas bei profesionalų bendravimą, mažiau klientų norėtų nutraukti pokalbį vos išgirdę, jog į juos kreipiasi pardavėjas.
UNĖ MARIJA JURKŠTAITĖ - VŠĮ Kauno „Žalgirio krepšinio centras“ bilietų pardavimo vadovė („B2B Aktyvūs Pardavimai“)
Mindaugas Lastauskas savo sritį išmanantis specialistas, puikiai moka suvaldyti auditoriją. Geba dirbti ir sudominti skirtingą kompetenciją turinčius žmones. Seminarai ne tik buvo kupini naudingos informacijos, bet visi puikiai praleido laiką. Rekomenduoju!
R. MONTVYDAITĖ - UAB „KLI LT“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė („B2B Aktyvūs Pardavimai“, ``Derbos su Urviniu žmogumi``)
Mokymai buvo nuoseklūs, ir išsamūs. Lektorius Mindaugas ne tik pateikė daug informacijos, bet ir suteikė galimybę kiekvienam individualiai įsisavinti ją. Profesionalu.
M. PUZAS - UAB „Industrinių dažų servisas“ („B2B Aktyvūs Pardavimai“)
Profesionalu, išsamu, naudinga! Rekomenduoju!
AGNĖ ŠIMKUTĖ - UAB „National Golf Resort“ Direktorė („B2B Aktyvūs Pardavimai“)
Seminaras buvo, manau, naudingas ne tik tiems žmonėms, kurie tiesiogiai aptarnauja klientus, bet ir kolegoms, kurie yra aptarnavimo komandos dalis. Asmeniškai pati gavau daug naudingos informacijos, ką turėčiau daryti (elgtis) kitaip. Taip pat tikiu, kad kiekvieną kolegą palietė informacija rūpimais klausimais.Labai patiko pati seminaro vedimo maniera: natūralumas, bendravimo būdas, noras perteikti ir pasidalinti savo turimomis žiniomis. Rekomenduočiau visiems.
EDITA ŠAUKLYTĖ - UAB „Atostogų parkas“ komercijos vadovė („B2B Aktyvūs Pardavimai``)
Lektorius Mindaugas Lastauskas atlieka savo darbą su dideliu entuziazmu iki pat mokymų pabaigos. Suteikia progos diskusijai ir į kiekvieną pasisakymą turi profesionalų atsakymą. Šie mokymai privertė pakeisti požiūrį į pardavimus, suprasti kokias klaidas dariau iki šiol. Mokymų metu girdėjome ne tik sausą teoriją, bet ir gausybę palyginimų iš realaus gyvenimo. Ar rekomenduočiau mokymus kitiems? Vienareikšmiškai – TAIP!
L. SUGINTIENĖ - UAB „Palangos vėtra“ pardavimų vadybininkė („B2B Aktyvūs Pardavimai“)
„2017 m. liepos mėnesį kartu su komandomis iš visų Baltijos šalių gilinome žinias „Medija mokymai“ seminare. Informacija buvo pateikta koncentruotai, aiškiai ir įdomiai, tad su savimi išsinešame praplėstą akiratį visų pagrindinių medijų prasme. Iš savo pusės užtikrintai rekomenduojame Mindaugą Lastauską kaip vieną iš nedaugelio specialistų Baltijos šalių regione, galintį įvairiomis kalbomis vesti seminarus žiniasklaidos pardavimo/planavimo tema. Jo ilgametė patirtis šioje srityje leidžia jam geriau įsigilinti, o svarbiausia adaptuoti mokymus pagal bendrovės poreikius.“  ažiau

DEIVIDAS ŠVAINICKAS - UAB „BMA LT“ Pardavimo vadovas
Mokymai buvo labai produktyvūs – lektorius Mindaugas labai aiškiai ir konkrečiai aptarė visas esmines pardavimų verslo detales nuo a iki z. Mindaugas ne tik sukūrė labai šiltą ir draugišką mokymų atmosferą, bet pateikė daug praktinių pavyzdžių iš savo daugiametės patirties dirbant gerai žinomose šalies kompanijose. Pardavimų mokymuose sukauptą patirtį ir Mindaugo pasiūlytus triukus stengiuosi įgyvendinti praktikoje ir kol kas labai gerai sekasi.
ANDRIUS ČERŠKUS - SKM direktorius („B2B Aktyvūs Pardavimai“)
Visų pirma: Mindaugas – nuostabus lektorius! Kadangi kalba paprastomis sąvokomis, jį lengva suprasti netgi nieko nesuvokiančiam apie pardavimus. Patys mokymai man padėjo paremti tvirtą pagrindą prieš žengiant į pardavimų sferą. Daugelis dalykų tapo kur kas aiškesni, paprastesni. Labai rekomenduočiau šiuos mokymus tiek „šviežiems” pardavimuose, tiek jau įpusėjusiems!
K. Palacio - „Ibis Styles Hotel Vilnius“ pardavimo vadybininkė (``B2B Aktyvūs Pardavimai``)
Nors ir turiu 12m. Patirties media planavime bei reklamoje, tačiau kursai atnaujino žinias ir suteikė kitokį požiūrį į media kontekstą Lietuvoje. Pavyzdžiai ir diskusijos skatino galvoti ir domėtis, buvo pateikta įdomių reklamos planavimo/pirkimo/ strategijos pavyzdžių; sužinojau daug įdomių detalių apie media stebėjimą, planavimą, netgi apie reklamos gamybą, kaip apskaičiuoti, susidėlioti pačiam, o kada kreiptis į agentūras. Man asmeniškai kursai suteikė pasitikėjimo ir nupiešė bendrą dabartinį reklamos kontekstą. Išėjus apima toks jausmas, kad dabar, tai jau tikrai žinai, kas vyksta aplink ?
J. GERMANAVIČIŪTĖ - UAB „Theatrical Film Distribution“ marketingo vadovė
„Man buvo labai įdomu. Labiausiai patiko Mindaugo atskleidos visos tiesos apie skirtingas medijas. Kaip kas vyksta ir slaptos įžvalgos. Sužinojau to, ko tikrai nebūčiau žinojęs, iš reklamos pardavėjų ar tam tikrų medijų atstovų. Jau užsiregistravau į kitus mokymus – derybas. “
AUGUSTINAS ZINEVIČIUS - UAB „NoriuNoriuNoriu“ marketingo vadovas („Media mokymai“)
UAB „Pačiolio prekyba” vardu dėkoju Mindaugui Lastauskui  už mokymus, kurie ne tik atitiko, bet ir viršijo lūkesčius. Praktinių mokymų metu, Mindaugas Lastauskas, atskleidė visas  gerąsias bei tobulintinas pardavimų vadybininkų puses, ko pasekoje – labiau patenkinti  klientai, didėjo pardavimų rezultatai.
SIMONA AKELAITYTĖ - UAB „Pačiolio prekyba“ pardavimo vadovė
Pirma karta teko dalyvauti aktyvių pardavimų mokymuose ir tikrai paliko gerą įspūdį. Nuosekli programa apželgianti visus pardavimo etapus, su praktiniais patarimasi. Rekomenduočiau visiems kurie planuoja dirbti su aktyviais pardavimais.
A. PEČIULIS - „Werner Wirth GmbH“ pardavimo vadybininkas („B2B Aktyvūs Pardavimai“)
Profesionalas, kuriuo tiki ne dėl to, kad jis gražiai kalba, o dėl to, kad remiasi savo patirtimi!!!
L. BILKIS - UAB „GLOBAL COMMERCE“ Business Development Manager („B2B Aktyvūs Pardavimai“)
Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę susipažinti su Mindaugu Lastausku ir sudalyvauti jo vedamuose mokymuose, kurių metu pasisėmiau naudingų įdėjų ir gerų minčių. Mokymai susisteminti, aiškus, konstruktyvūs ir svarbiausia – motyvuojantys. Tiems, kas nori tobulėti ir augti kaip pardavimų specialistas – Mindaugas Laskauskas pasidalins įgytomis žiniomis ir padės pasiekti geresnius rezultatus.“
Edgar Vincel - UAB „Clean Solutions“ Pardavimo vadovas („B2B Aktyvūs Pardavimai“)
Mokymus ir seminarus vertinu skeptiškai. Tiksliau, skeptiškai vertinu lektorius. Dažniausiai jie būna dviejų tipų: sausi, kaip perdžiūvęs rastas, nuo realybės atitrūkę teoretikai arba charizma persisunkę visagaliai, kurie parduoda/parsiduoda vos pravėrę duris. Pastarieji įkvepia, užveda, tačiau jų magiškas impulsas baigiasi vos tik susiduri su pirma nesėkme ir supranti, kad tu nesi jis. Mindaugas yra meistras. Savo mokymuose jis demonstruoja įgimtą sugebėjimą parduoti, tačiau kiekvieną savo žodį jis gali paremti teorijomis, praktiniais išskaičiavimais, statistika, analize… Apie pardavimus jis kalba lengvai, paprastai, suprantamai, tačiau visi jo žodžiai turi betoninį pagrindą, kurį sulipdė ne tik teorijos, bet ir įspūdingos lektoriaus praktinės žinios.
TADAS ŠIRVINSKAS - UAB „Kauno diena“ direktorius
Ačiū Mindaugai už produktyviai praleistą laiką. Labai svarbu kai mokymus veda Pardavėjas.
R. Olisova - UAB „Nepriklausomi leidiniai“ reklamos skyriaus vadovė
Dėkui Mindaugui už vienus geriausių mokymų, kokiuose esu dalyvavusi. Labai daug teigiamų įspūdžių! Puiki atmosfera, daug informacijos, realių pavyzdžių, pozityvios energijos. Bene pirmą kartą stebėjau tokią įsitraukiančią ir aktyvią auditoriją. Seminaras naudingas tiek pradedantiems pardavėjams, tiek įgudusiems specialistams. Nuoširdžiai rekomenduoju.
D. ZABARSKAITĖ - Baltic Express - Transport Manager („B2B Aktyvūs Pardavimai“)
Nuostabus seminaras! Per tokį trumpą laiką spėjome apžvelgti TV, radijo, spaudos media planavimo ypatumus. Dėkoju … už jo energiją ir unikalias žinias. Labai lauksiu kito seminaro!!!
Jolanta Dovliaševič - UAB „SAVAITĖS EKSPRESAS“ žurnalistė („Media mokymai“)
Buvau Mindaugo vedamuose mokymuose. Esu buvęs ne vienuose ir mane sunku nustebinti, nes yra jau įsijungęs „aš jau viską žinau” rėžimas. Po visko išėjau pakilėtas ir motyvuotas. Mindaugas puikiai moką priminti, ką seniai žinom, bet dėl kasdienybės ir monotonijos pamirštam. Taip pat puiki paaiškina pradendančiam kas ir kaip jo laukia ir kaip nekartoti klaidų, kurias kartoja tokie kaip “aš viską žinau” arba “žiūrėk kaip reikia”. Rekomenduoju.
R. MUSTEIKIS - Žurnalo „Žmonės“ Pardavimo vadovas („B2B Aktyvūs Pardavimai“)
Buvau seminare „Derybos su Urviniu žmogumi”. Seminaras buvo labai įdomus ir naudingas, diena tikrai neprailgo. Ačiū Mindaugui ir jo komandai už puikiai surengtą seminarą, rekomenduoju kitiems ir ateity būtinai sudalyvausiu kitoje Mindaugo suorganizuotoje lekcijoje. Sėkmės jums.
RAMŪNAS RUZGYS - UAB „Rutana“ Direktorius („Derybos su Urviniu žmogumi“)
Bendradarbiavimas su Mindaugu prasidėjo, kaip dažnai nutinka pardavimuose, nuo “šalto” skambučio. Derinant mokymus turėjau progą įsitikinti Mindaugo profesionalumu: pats būdamas praktikas jis mato pardavimus iš tos pačios pozicijos, kaip ir mes – pardavimų vadovai/vadybininkai. Patiko jo kruopštus pasiruošimo mokymams procesas ir įsigilinimas į situaciją –Mindaugas girdi savo klientą. Mokymų programos teoriją turiningai papildo realių situacijų pavyzdžiai iš lektoriaus patirties. Rekomenduočiau Mindaugą Lastauską ir Jūsų pardavimų komandos mokymams.
RAIMUNDAS LAURELIS - UAB „Ecofleet`` pardavimų vadovas („B2B Aktyvūs Pardavimai“)
„Mokymai buvo įdomūs, buvo ką prisiminti, buvo ką sužinojau iš naujo. Smagu buvo, kad Mindaugas dalinosi ir savo patirtimi iš darbo media sektoriuje, o nebuvo vien sausa teorija, todėl ačiū jums už mokymus;)“
R. ŠAKELYTĖ - UAB „Tamro Baltics“ marketingo projektų vadybininkė („Media mokymai“)
Tai ka daro Mindaugas yra profesonalu, tikra ir nuoširdu. Sužinojau man labai naudingos informacijos, kuri tikiuosi padės ir toliau plėtoti sėkmingai verslą. Per mokymus laikas praskriejo, nors daug informacijos, bet pateikta viskas informatyviai ir suprantamai. Tikrai rekomenduoju.  mažiau
RASA MIŠELINSKĖ - UAB „Onzė“ direktorė („B2B Aktyvūs Pardavimai``)
Pas Mindaugą mokymuose abu su kolega lankėmes jau antrą kartą! Puiki atmosfera, koncentruotos ir reikalingos žinios bei praktikoje puikiai igyvendinami patarimai! 🙂
L. Biekšaitė - UAB „Forum Fitness“ Pardavimo vadybininkė („B2B Aktyvūs Pardavimai“, „Derybos su Urviniu žmogumi“)
Idomiai paruošti mokymai. Patinka, kad paliečiama ir iš psichologinės pusės ir iš asmeninės patirties. Visada iškart gauni atsakymus į kilusius klausimus.
V. ŽEMAITIS - UAB „Conlex“ Pardavimo vadybininkas („Derybos su Urviniu žmogumi“)
Noriu nuoširdžiai padėkoti už mokymus. Asmeniškai aš pasiėmiau, manau viską, kiek galėjau naudingo. Po Jūsų mokymų, galiu sakyti, kad „atšvito“ akys ir dabar mes kuriame normalesnę pardavimų strategiją. Jūsų profesionalumas uždegė pokyčiams ir motyvavo eiti dar sparčiau į priekį. Prieš tai apie pardavimus neišmaniau nieko, tačiau po mokymų daugelis dalykų tapo aiškūs ar bent jau aiškesni. Dar kartą – nuoširdus ačiū Jums ! Linkiu nesustoti, šviesti ir toliau atkakliai siekti savo tikslų!
RIMANTĖ DAUJOTIENĖ - UAB „Savas valymas“ direktorė („B2B Aktyvūs Pardavimai“)
Ačiū Jums! Kai šiuo metu toks didelis mokymų pasirinkimas, ypač sunku surasti gerus mokymus. Džiaugiuosi, kad man pasisekė. Ačiū Mindaugui, labai patiko MEDIA mokymai. Apsilankysiu ir kituose lektoriaus mokymuose tikrai ????
S. RASELĖ - VŠĮ „Žaliasis taškas“ marketingo ir komunikacijos vadovė („Media mokymai“)
Likau sužavėta šiltu ir draugišku mokymu bei bendravimu. Daug naudingos informacijos, daug išsamaus pasakojimo. Įspūdžių dar pilna. Mokytis ir tobulėti tikrai dar labai daug turiu.
D. LUKOŠEVIČIENĖ - UAB „Melsvilė“ („B2B Aktyvūs Pardavimai“)
Informacija pateikta sistemingai, koncentruotai, įdomiai. Efektyviai ir smagiai praleistas laikas su itin „skaniomis” kavos ir pietų pertraukėlėmis 🙂 Ačiū, Mindaugai ir Vaida! Na, ir aišku, ačiū maloniam kolektyvui, su kuriuo teko visa tai patirti.
DIANA MANKO - NT brokerė („Derybos su Urviniu žmogumi“)
Teko dalyvauti 3-uose Mindaugo vestuose mokymuose: Derybos su urviniu žmogumi, b2b pardavimai, Media mokymai. Kadangi Mindaugas yra ne teoretikas, o praktiktas – jo paskaitose nėra abstrakčios beletristikos. labai patiko, kad į mokymai vyksta mažose grupėse, tad visi dalyviai skatinami aktyviai dalyvauti + praktinės užduotys labiau įtraukia, leidžia suprasti dėstomą temą ir neleidžia mintimis išklysti iš mokymų:) B2B mokymus ypač rekomenduočiau ypač žmonėms, kurie neturi b2b patirties arba toms įmonėms, kurios samdo pardavėjus su savybėmis, bet ne patirtimi. Mano nuomone – puiki investija.
Na, o media planavimo mokymai – visiems reklamos srityje dirbantiems ir su jos planavimu susijusiems žmonėms- marketingistams, vadovams ar pan.
Derybų mokymai taip pat labai patiko, ypač dėl praktinių užduočių.
Tad rekomenduoju Mindaugą tiek kaip konsultantą, tiek ir jo vedamus mokymus:)
A. DZIKAITĖ - UAB „LT Advert” Pardavimo vadovė („Derybos su Urviniu žmogumi”)
Puikiai parengtas lektoriaus Mindaugo seminaras su aiškiai, suprantamai ir paprastai išdėstyta informacija. Seminaras motyvuojantis, gautas žinias jau taikome kasdienėje veikloje. Ačiū!
L. Vaitkienė - UAB „Teisės aktų žinios“ Pardavimo vadybininkė („B2B Aktyvūs Pardavimai“)
Puikiai praleistas laikas. Naujos žinios tikrai pravers. Ačiu, kad suteikiat galimybę tobulėti!
VAIDA LAUČIENĖ - „Mėmelio NT“ Direktorė („Derybos su Urviniu žmogumi“)
Mokymai buvo nuoseklūs, ir išsamūs. Lektorius Mindaugas ne tik pateikė daug informacijos, bet ir suteikė galimybę kiekvienam individualiai įsisavinti ją. Profesionalu.
M. PUZAS - UAB „Industrinių dažų servisas“ („B2B Aktyvūs Pardavimas“)
Esu dėkinga už suteiktą galimybę patobulėti pardavimų srityje su Mindaugo Lastausko pagalba. Tai puikus oratorius, kurio malonu klausytis, o jo profesionalumas sunkiai žodžiais nusakomas. Mokymų metu sužinojau daug naudingos informacijos, kurią pritaikysiu įmonės vykdomoje veikloje. Po mokymų susimąsčiau kiek įvairių klaidų darydavau kalbėdama su klientais, todėl su didele pagarba tariu padėkos žodį bei linkiu sėkmės profesinėje veikloje!”
JOANA DAUGIRDIENĖ - UAB „Edjusta“ Personalo vadovė („B2B aktyvūs pardavimai“)
Rekomenduoju! 10/10. Mokymai paremti asmenine lektoriaus patirtimi. Neprailgsta, priešingai – nesinori, kad baigtųsi, nes visos temos aktualios bei įdomiai pateiktos, paaiškintos. Viskas apgalvota nuo A iki Ž.
AINĖ STRIOGAITĖ - „Media Verslui`` Pardavimo vadovė (programa „B2B aktyvūs pardavimai“)
Labai malonu buvo sudalyvauti Jūsų mokymuose 🙂 Atskiras AČIŪ Mindaugui už įdomius MEDIA mokymus! Manau, ne as viena Jums ta pati pasakysiu – bet noriu padekoti uz puikia mokymu organizacija. Kiek esu dalyvavusi ivairiuose mokymuose , niekur nesu sutikusi  tokios “individualizuotos paslaugos”.
Stela Kasumova - UAB „Hotel Tilto`` Sales and Reservations Executive („Media mokymai“)
Nors mokymai atviri ir susirenka dalyviai dirbantys su labai skirtingais produktais, dėstoma informacija gali būti naudinga kiekvienam.  Mindaugas nemažai dalinasi ir savo asmenine patirtimi, taip paskatina ir kitus mokymų dalyvius pasidalinti savo patirtimis bei aktyviai įsitraukti. Jei daugiau pardavėjų apsilankytų mokymuose kaip šie ir pradėtų taikyti gerąsias praktikas bei profesionalų bendravimą, mažiau klientų norėtų nutraukti pokalbį vos išgirdę, jog į juos kreipiasi pardavėjas.
U. M. JURKŠAITĖ - UAB „ŽALGIRIO ARENA`` Verslo plėtros vadovė („B2B aktyvūs pardavimai“)
Ačiū, mokymai man asmeniškai tikrai labai patiko, senai tokiuose gerose esu buvęs 😉 Lektorius – Super.
VAIDOTAS MARUSAUSKAS - Siemens Osakeyhtio Lietuvos filialas
Labai interaktyvus seminaras, gera medžiaga, daug užduočių, kurios priverčia išeiti iš komforto zonos. Gerai suplanuotas laikas, nebuvo kada nuobodžiauti. Kitą dieną derybose jaučiausi tvirčiau, užsitikrinčiau ir atkreipiau dėmesį į tai, ko aksčiau nepastebėjau. Ačiū Mindaugui!
Vita Amelinė - UAB „Myladybird`` Direktorė („Derybos su Urviniu žmogumi“)
Mokymai orientuoti į tikrus pardavimus, labai gerai pasiruošęs lektorius. Buvo įdomu dalyvauti, po mokymų pardavimų motyvacija ženkliai padidėjo!
A. TAMAŠAUSKIENĖ - UAB „Officeday`` Pardavimo vadybininkė („B2B aktyvūs pardavimai“)
Noriu padėkoti lektoriui Mindaugui už nuostabų seminarą – laikas praėjo nepastebimai bei naudingai. Puikus seminaras. Aiškiai ir profesionaliai pateikiama medžiaga. Pateikta daug naudingų praktinių pavyzdžių.  Labai stiprus ir charizmatiškas lektorius. Rekomenduoju tiek patyrusiems, tiek naujokams.
AIVARAS IGLIUKAS - UAB ``Kervi`` Pardavimo vadybininkas (``B2B aktyvūs pardavimai``)
Mokymai ypač naudingi tiems, kurie dirba su media agentūromis. Net jei dalis informacijos pasirodytų jau žinoma, visai pravartu ją iš naujo tvarkingai susidėlioti „į stalčiukus“.
JURGITA LUKŠYTĖ - ``Kardiolita`` marketingo specialistė („Media mokymai“)
Mokymai labai patiko. Per mokymus išgirstus patarimus jau kitą dieną sėkmingai taikiau savo darbe. Informacija buvo aiški, gerai iškomunikuota, „nesausa“. Mindaugo mokymus verta pasirinkti dėl lektoriaus asmeninės bei darbo patirties pardavimuose. Mokymai neprailgo, laikas pralėkė nepastebėtai. Mokymu metu išgirsta informacija ir praktiniai pavyzdžiai davė labai daug naudos. Po Mindaugo mokymų tapau geresniu pardavėju. Ačiū!

 

VIDAS BLAŠKYS - MB „Verslo pamatas`` Direktorius („B2B aktyvūs pardavimai“)
Seminaro metu išmokau ir sužinojau daug naujų dalykų, kuriuos galėsiu panaudoti savo kasdienybėje. Tiek derantis su verslo partneriais,  tiek su autoserviso darbuotoju dėl mašinos taisymo kainos. Po mokymų jaučiuosi stipresnė sudėtingose, daug įvairių aspektų apimančiose derybose. Ačiū Mindaugui, rekomenduoju!
G. GUTAUSKIENĖ - UAB ``Pieno konservai`` Padalinio vadovė (``Derybos su Urviniu žmogumi``)
Puikus lektorius! Mokymai labai patiko,  žinias pritaikysime praktikoje, medžiaga buvo išdėstyta paprasta aiškia forma, su pavyzdžiais. Praktinės užduotys labai idomios, atrodė kad per daug 20 min, bet vos jų užteko, nes visi labai į jas įsijautėme 🙂

 

KARINA TIJŪNAITIENĖ - UAB ``Rūta`` Eksporto vadybininkė („Derybos su Urviniu žmogumi“)
Derybų mokymai man buvo naudingi ir vertingi, nes galėjau palyginti, identifikuoti ir atpažinti įvairias derybines situacijas iš praktikos darbe su gautomis teorinėmis žiniomis. Išmokau naujų strategijų, žmogaus psichologijos ir mąstymo niuansų, kuriuos tikrai galėsiu pritaikyti ir panaudoti darbe. Mokymų diena praėjo nepastebimai, įtraukė ir buvo intensyvi. Komplimentai lektoriui Mindaugui. Nuoširdžiai rekomenduoju 🙂
Roberta Armalienė - „L'Officiel Lithuania`` Reklamos projektų vadovė („Derybos su Urviniu žmogumi“)
Paklaidžioti po media labirintus dažnai tenka ne tik naujai įšokusiems į rinkodarą , bet ir tiems, kurie joje jaučiasi kaip žuvys vandenyje. Mindaugo vedamuose media mokymuose susipažinau su naudinga informacija, kuri neapsiribojo tik statistika, vengtinais pavyzdžiais ar gerosiomis žiniasklaidos planavimo praktikomis. Buvo daug dalinimosi patirtimis ir diskusijų, kurios labai naudingos rinkodaros specialistams, ieškantiems efektyviausių reklamos būdų. Labai rekomenduoju Mindaugo media mokymus VISIEMS, besisukantiems rinkodaros rate. Žinoti per daug neįmanoma, o ypač rinkodaroje!
Laura Lygaitytė - UAB ``Litexpo`` marketingo specialistė (``Media mokymai``)
Jei mokytis-tai tik iš pačių geriausių! Kitokie, neeiliniai, nenuobodūs mokymai „Derybos su urviniu žmogumi” privertė į savo darbą pažvelgti naujomis akimis. Gavau tikrai naudingos informacijos, kurią lengvai galima pritaikyti bet kurioje pardavimų srityje arba asmeniniame gyvenime. O Mindaugas sužavėjo kaip lektorius savo profesionalumu, erudicija bei pozityvia energija, kuri nuo pat pirmų ištartų jo žodžių priverčia patikėti, kad žmogus yra tikras savo srities asas! Nuoširdžiai rekomenduoju!
Božena Kučinskienė - UAB ``Lautoma`` Pardavimo vadovė („Derybos su Urviniu žmogumi“)
Esame dėkingi už kokybiškus mokymus ir didžiai rekomenduočiau Jūsų paslaugas kitiems!
Žymantas Jankauskas - UAB ``BK grupė`` pardavimo vadybininkas („B2B aktyvūs pardavimai“)
Informacija pateikta glaustai, tačiau labai informatyviai. Atsakyta į visus klausimus, nevngta diskusijų su pavyzdžiais, paskutiniais trendais ir prognozėmis. Kiekviena dalyvis turėjo galimybė sužinoti atsakymus į jo prekės ženklui aktualius klausimus.
Esfira Žakas - UAB ``Omniva`` marketingo specialistė (``Media mokymai``)
Labai patiko, privertė į darbines ir gyvenimiškas situacijas pažvelgti kitu kampu. Nustebino, kad viskas pateikta paprastai, žmogiškai ir aiškiai, su pritaikomumu derantis net su “kiečiausiais” klientais. Tikrai verta sudalyvauti ir patiems pabandyti iškepti didžiausią “derybų pyragą”.
Giedrė Stankevičiūtė - UAB „Vytrolma“ Pardavimo vadybininkė („Derybos su Urviniu žmogumi“/individualūs mokymai)
„Įkvepiantys mokymai su šauniu lektoriumi! Kruopščiai parengtos temos su aiškiai pateikta informacija ir pavyzdžiais. Pačio lektoriaus medžiagos pateikimas labai įdomus ir linksmas! Visos nuomonės ir pamąstymai iš dalyvių buvo priemami su malonumu ir paskatinami. Labai patiko!”
Raimonda Drulienė - UAB ``Domus lumina`` markektingo specialistė („Media mokymai“)
Visų pirma, B2B mokymai patiko tuo, kad grupė buvo negausi, taip visi galėjo pasireikšti bei užduoti jiems rūpimą klausimą. Visų antra, dėstyta medžiaga buvo nuosekli ir aiški, o pateikti pavyzdžiai dar gėriau iliustravo Mindaugo mintį bei suteikė minčių, kaip tai panaudoti gyvenime. Ir, žinoma, praktiniai pratimai padėjo pažinti save bei išbandyti naujus dalykus. Tad galiu drąsiai teigti, kad, aiškūs bei gyvenimo patirtimi paremti B2B pardavimo mokymai – didžiulis žingsnis karjeros viršūnės link.
Violeta Švaikovskaja - UAB ``Gestus`` Pardavimo vadybininkė
Be galo įdomūs ir vertingi mokymai! Puikus lektoriaus Mindaugo Lastausko vedimo stilius įtraukė nuo pirmos iki paskutinės minutės. Realiai išgirdome atsakymus į visus mums rūpimus klausimus, o pavyzdžiai iš realios profesinės patirties tikrai įtikina. Kolektyvo vertinimu – tai buvo įdomiausias ir geriausias metų pranešimas!
JOLITA BURAČIENĖ - UAB ``DOUGLAS LT`` Personalo vadovė
Rekomenduoju lektorių Mindaugą Lastauską kaip savo srities profesionalą. Ne kartą dalyvavau mokymuose pats, susipažinau su  Jūsų mokymų programomis, todėl drąsiai siunčiau ir siųsiu mūsų žmones pas Jus tobulėti. Dėkoju labai Jūsų komandai!
Tomas Jurksaitis - UAB ``Lautoma`` CEO
Mokymai labai patiko. Per mokymus išgirstus patarimus jau kitą dieną sėkmingai taikiau savo darbe. Informacija buvo aiški, gerai iškomunikuota, „nesausa“. Mindaugo mokymus verta pasirinkti dėl lektoriaus asmeninės bei darbo patirties pardavimuose. Mokymai neprailgo, laikas pralėkė nepastebėtai. Mokymu metu išgirsta informacija ir praktiniai pavyzdžiai davė labai daug naudos. Po Mindaugo mokymų tapau geresniu pardavėju. Ačiū!
Vidas Blaškys - MB ``Verslo pamatas`` direktorius (``B2B aktyvūs pardavimai``
„Media mokymuose nebuvo nieko nereikalingo. Jokios sausos teorijos, vadovėlinio dėstymo. Rimta, profesionalu, labai įdomu ir viskas iš patirties. Daug informacijos, viskas pateikta aiškiai. Labai patiko rinkos analizė. Rekomenduoju!”
EGLĖ MURINĖ - UAB ``Deimena`` rinkodaros specialistė
Ačiū! Mokymai buvo informatyvūs, o Mindaugas kaip lektorius – puikus! Įdomu jo klausytis, informacija pateikiama įdomiai, su realiais ir šmaikščiais pavyzdžiais. Man labai patiko, rekomenduoju kitiems!
Justina Vaškelytė - UAB ``Topo grupė`` rinkodaros specialistė
Be galo džiaugiuosi galėjusi dalyvauti šiuose mokymuose, nes buvo be galo įdomu, naudinga, net gaila, kad tai truko tik vieną dieną. Sakyčiau, vieni geriausių mokymų pastaraisiais metais! Lektorius aiškia, paprasta ir suprantama kalba išdėstė bei asmeniniais pavyzdžiais iliustravo ne tik gerai žinomus, bet ir naujus dalykus, susijusius su media. Man labai patiko, kad sužinojau tai, ko niekada neišgirsčiau iš medijų atstovų. Rekomenduoju sudalyvauti šiuose mokymuose, tikrai verta!
Aušra Radzevičienė - UAB ``Vision Express`` marketingo vadovė (Media mokymai)
Įvertinsiu Mindaugo darbą keliomis kryptimis:
Turinys. Jis kompleksiškas ir grįstas praktika – tokį produktą reikėtų vertinti kaip itin kokybišką, kadangi rinkoje didžioji dalis mokymų statoma tiesiog ant teorijos ir iškalbos talento, o tai reiškia, kad didžioji dalis auditorijos įgytų žinių taip ir nepanaudos. Mindaugas puikiai sugeba sukonstruoti savo perduodamą know-how į instrumentą, kurį klausytojas gali naudoti vos tik pabaigęs mokymų kursą. Kalbant apie Media mokymus – pats turinys atitinka šių dienų praktinių žinių poreikį t.y. padengiamos raktinės temos, kurios yra paremtos argumentuota praktika bei up-to-date tyrimais. Neabejoju, kad programoje vertę ras tiek entry-mid level rinkodaros specialistai, tiek senior manageriai pagilindami žinias.
Dėstymas. Akivaizdu, kad jam pačiam labai patinka tai, ka jis daro, o tai tik užtikrina aukštą mokymų kokybę. Tiek verbalinė ekspresija, tiek empatija auditorijai įtraukia klausytojus į programą skatinant būti aktyviems.
Turėjau puikią patirtį ir neabejotinai rekomenduosiu Mindaugą savo profesinei aplinkai. Sekmės!
Vytautas Romeika - „Olympic Casino Group Baltija`` Head of marketing and sales department
Džiaugiamės susipažinę su Mindaugu Lastausku, neeilinė asmenybė ir intelektualiai, bet ne nuobodžiai pravestu Kalėdiniu vakarėliu. Gavome ir dovanų: nuoširdumą, paprastumą ir šypseną. Jis taip gerai integravosi į mūsų kolektyvą, nes viso vakarėlio metu mus neapleido jausmas, kad tarsi jis būtų jau seniai mūsų komandos narys. UAB IOCO Packaging kolektyvas linki Mindaugui ir jo kolektyvui kuo didži ausios sėkmės, laimės ir meilės! Tikimės, kad dar ne vieną kartą mes susitiksime!
Drąsutė Burbienė - UAB ``IOCO Packaging`` marketingo vadovė

UAB „Vidara“ kolektyvas džiaugiasi pažintimi su Mindaugu, įspūdžiai po mokymų visiems sproginėjo dar ilgai. Mes norime dar! ????
Beje, jūsų komanda dirba puikiai!

Asta Kemeraitienė - UAB ``Vidara`` personalo vadovė (DISC mokymai)
Įvertinsiu Mindaugo darbą keliomis kryptimis:
Turinys. Jis kompleksiškas ir grįstas praktika – tokį produktą reikėtų vertinti kaip itin kokybišką, kadangi rinkoje didžioji dalis mokymų statoma tiesiog ant teorijos ir iškalbos talento, o tai reiškia, kad didžioji dalis auditorijos įgytų žinių taip ir nepanaudos. Mindaugas puikiai sugeba sukonstruoti savo perduodamą know-how į instrumentą, kurį klausytojas gali naudoti vos tik pabaigęs mokymų kursą. Kalbant apie Media mokymus – pats turinys atitinka šių dienų praktinių žinių poreikį t.y. padengiamos raktinės temos, kurios yra paremtos argumentuota praktika bei up-to-date tyrimais. Neabejoju, kad programoje vertę ras tiek entry-mid level rinkodaros specialistai, tiek senior manageriai pagilindami žinias.
Dėstymas. Akivaizdu, kad jam pačiam labai patinka tai, ka jis daro, o tai tik užtikrina aukštą mokymų kokybę. Tiek verbalinė ekspresija, tiek empatija auditorijai įtraukia klausytojus į programą skatinant būti aktyviems.
Turėjau puikią patirtį ir neabejotinai rekomenduosiu Mindaugą savo profesinei aplinkai. Sekmės!
Vytautas Romeika - „Olympic Casino Group Baltija`` Head of marketing and sales department

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.