Žmonių elgsenos pažinimo mokymai

999

Žmonių elgsenos pažinimo mokymai. Trampas, Bransonas, Diana ir Geitsas prie vieno stalo.

 • Vieta:
  Marriott Vilnius
 • Data:
  2023-11-29
 • Dalyvių skaičius:

  iki 15

 • Lektorius:
  Mindaugas Lastauskas
Susipažinkite iš arčiau su savo bosu, buhalteriu, pardavimo vadybininku ir sutuoktiniu. Žmonės yra skirtingi, tad jei norite sėkmingai bendrauti / sutarti su įvairiais žmonėmis, negalite su visais bendrauti vienodu būdu. Su kiekvienu žmogumi sėkmingai bendrausite, tik jam labiausiai priimtinu bendravimo būdu. Psichologas William Moulton Marston visus žmones pagal jų elgseną suskirstė į 4 pagrindinius – dominavimo (D), įtakos (I), pastovumo (S) ir analizuojančio (C). Mokymų programoje detaliai susipažinsime kaip bendrauti su kiekvienu iš jų.
Nesuprantate savo sutuoktinio, boso ar sūnaus? Kodėl vieniems palikti nešvarius indus nakčiai yra neatleistinas apsileidimas, kai kiti apie tai net nesusimąsto? Kodėl vieni žmonės būryje nepažįstamų jaučiasi kaip žuvys vandenyje, o kitiems nejauku ir norisi kuo greičiau iš tokios aplinkos dingti?  Kodėl vieniems reikia visur ir visada laimėti, vietoj to kad pasimėgauti procesu, o kitiems geras laikas kartu jau savaime yra pergalė? Norite žinoti atsakymus į šiuos „kodėl“, geriau pažinti aplinkinius ir save? Mokymai skirti visiems norintiems geriau pažinti juos supančius žmones, siekiančius pagerinti bendravimo su kitais žmonėmis įgūdžius.
• Sužinosite kokie yra pagrindiniai žmonių tipai ir kaip kiekvieną iš jų identifikuoti;
• Susipažinsite su Dominuojančios elgsenos tipo žmonėmis ir kaip jų norą pastoviai laimėti išnaudoti savo tikslams;
• Susipažinsite su Įtakos elgsenos tipo žmonėmis ir kaip sėkmingai bendrauti su ypač komunikabiliais žmonėmis;
• Susipažinsite su Pastovumo elgsenos tipo žmonėmis ir kaip su jais bendrauti, kad jų baimė pokyčiams netrukdytų santykių kūrimui;
• Susipažinsite su Analitiško elgsenos tipo žmonėmis ir kaip tinkamiausiai reaguoti į jų nuolatinį perfekcionizmo ir precizikos siekį.
Bendravimas su įvairiais žmonėmis (klientais) yra neatsiejama kiekvieno pardavėjo darbo dalis. Norint parduoti, pirmiausiai turi pažinti klientą. Lektorius pardavimų srityje dirba nuo 2001 metų. Per tą laiką dirbo įvairiose B2B paslaugas teikiančiose įmonėse.  Vadovavo tokių įmonių, kaip TV3 ir Delfi pardavimo skyriams.

Mokymų programa:

 • Kas yra DISC?  Kodėl tai yra svarbu ir kaip tai taikyti gyvenime.
 • Dominuojantis žmogaus elgsenos tipas (D): veikiausiai tai yra Jūsų bosas. Rezultatas yra pagrindinis žodis jo gyvenime. Kaip jį suprasti ir kaip su juo sutarti. Kaip bendrauti su kitais žmonėmis jeigu Jūs esate D tipo žmogus.
 • Įtakos žmogaus elgsenos tipas  (I):  veikiausiai tokie Jūsų pardavimo vadybininkai ir marketingo skyriaus darbuotojai. Jie ryškūs, komunikabilūs, kūrybingi ir truputį išsiblaškę. Kaip su jais sutarti? Kaip elgtis I tipo žmonėms, kad „truputis išsiblaškymo“ nevirstų rimtomis problemomis.
 • Pastovumo elgsenos tipas (S): veikiausiai tokia yra Jus prižiūrinti medicinos seselė ir Jūsų vaikų darželio auklėtoja. Šio tipo žmonės svarbiausia yra stabilumas. Kad rytoj būtų kaip buvo vakar ir yra šiandien. Kaip bendrauti su tokio tipo žmonėmis šių dienų greitai besikeičiančiame pasaulyje? Kaip „prisijaukinti“ pokyčius, jei pats esate S tipo žmogus.
 • Analizuojantis tipas (C): veikiausiai toks yra Jūsų buhalteris ir teisininkas. Šio tipo žmonės nemėgsta skubėti, jiems svarbu viską apgalvoti, jie pastabūs detalėms perfekcionistai. Jei jau nutiktų taip, kad Jums prireiktų sudėtingos operacijos, pasistenkite, kad chirurgas būtų būtent C tipo žmogus. Kaip sutarti su perfekcionistais netobulame pasaulyje? Kaip perfekcionistui suprasti netobulus žmones?
Registracija
vaida@pamo.lt
+370 603 14818

 

Kaina
220 EUR + PVM vienam asmeniui
175 EUR + PVM asmeniui, registruojant 3 ir daugiau darbuotojų iš įmonės.
Į kainą įskaičiuota
8 val. mokymai, pietūs,
4 kavos pertraukos ir mokymų santrauka ir mokymų pažymėjimas

Atsiliepimai

Ačiū Mindaugui, už žaismingą, įtraukiantį ir tuo pačiu konkrečios ir labai naudingos informacijos suteikiantį seminarą! Vienas iš retų atvejų, kuomet online seminaras ne tik, kad neprailgo, bet kolektyvui norėjosi, kad dar tęstųsi ilgiau ????
Irma Bandzevičiūtė - Stankuvienė - ``Žalgirio arena“ Personalo vadovė
Ačiū už smagius linksmus kolegų pažinimo mokymus mūsų vasaros šventėje! Dažnai darbe nesuprantame vieni kitų. Po mokymų atsirado didesnė empatija, tolerancija kitokio tipo žmonėms – kolegoms. Mano komandoje žmonės pradėjo labiau suprasti vieni kitus. Ačiū, Mindaugui už smagiai pateiktą informaciją! 
G. GUTAUSKIENĖ - UAB ``Pieno konservai`` Padalinio vadovė
Džiaugiamės susipažinę su Mindaugu Lastausku, neeilinė asmenybė. Gavome ir dovanų: nuoširdumą, paprastumą ir šypseną. Jis taip gerai integravosi į mūsų kolektyvą, nes viso vakarėlio metu mus neapleido jausmas, kad tarsi jis būtų jau seniai mūsų komandos narys. UAB IOCO Packaging kolektyvas linki Mindaugui ir jo kolektyvui kuo didžiausios sėkmės, laimės ir meilės! Tikimės, kad dar ne vieną kartą mes susitiksime!
Drąsutė Burbienė - UAB ``IOCO Packaging`` marketingo vadovė
Rodyti visus

Video blogas

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.