Laiko planavimo mokymai „Kavos aparato spąstai“

Registruotis

Informacija ruošiama

Registracija
vaida@pamo.lt
+370 603 14818

 

 

Kaina
220 EUR + PVM vienam asmeniui
175 + PVM asmeniui, registruojant 3 ir daugiau darbuotojų iš vienos įmonės

 

Informacija
8 val. mokymai, pietūs,
4 kavos pertraukos,
mokymų santrauka ir mokymų pažymėjimas

Atsiliepimai

Rekomenduoju visiems: ir patyrusiems ir naujokams. Teko dalyvauti mokymuose „Kūno kalba“ ir „Derybos su urviniu žmogumi“. Mindaugas yra savo srities profesionalas. Kūrybingas, nuotaikingas ir motyvuojantis lektorius. Vesdamas mokymus, pateikia daug pavyzdžių iš savo gyvenimo aplinkos , iš savo patirties. Yra daug lektorių, kurie turi tikrai didelį talentą gražiai kalbėti ir pateikti sausą, nuobodžią informaciją, tik ne Mindaugas. Labai džiugu, kad Mindaugo mokymai niekada neprailgsta, informacija pateikiama aiškiai ir suprantamai. Didelis AČIŪ ! Sėkmės Jums ir Jūsų komandai!
- UAB ``Eeco`` komanda
Savo gyvenime, esu dalyvavęs įvairiuose mokymuose ir turiu pakankamai patirties, kuria remdamasis, galiu objektyviai įvertinti dvejus Mindaugo mokymus, kuriuose buvau. Mindaugas vesdamas mokymus, pateikia viską iš savo patirties ir tai labai gerai jaučiasi, kad tai ką sako, yra patikrinta jo paties. Esu matęs oratorių, kurie turi tikrai didelį talentą gražiai čiulbėti ir pateikti informaciją, bet dažnai jaučiu, kad tai tik informacija, o Mindaugo mokymuose matau gyvenimą. Ačiū Mindaugai, už tai ką darote. Sėkmės Jums ir Jūsų komandai.
Povilas Gudelis - UAB ``Sferos`` direktorius
Jei mokytis-tai tik iš pačių geriausių! Kitokie, neeiliniai, nenuobodūs mokymai „Derybos su urviniu žmogumi” privertė į savo darbą pažvelgti naujomis akimis. Gavau tikrai naudingos informacijos, kurią lengvai galima pritaikyti bet kurioje pardavimų srityje arba asmeniniame gyvenime. O Mindaugas sužavėjo kaip lektorius savo profesionalumu, erudicija bei pozityvia energija, kuri nuo pat pirmų ištartų jo žodžių priverčia patikėti, kad žmogus yra tikras savo srities asas! Nuoširdžiai rekomenduoju!
Bozena Kucinskiene Balionis - UAB „Lautoma“ pardavimų vadovė
Rodyti visus

Video blogas

Klientai

  • Douglas
  • 15min
  • Žalgirio arena
  • Rūta
Rodyti visus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.