Kūno kalbos pažinimo mokymai

Įvairių psichologinių tyrimų duomenimis neverbalinė žmogaus komunikacija (kūno kalba) yra nemažiau reikšminga nei sakomi žodžiai. Tad gebėjimas ją „skaityti“ yra svarbus kiekvienam siekiančiam geriau suprasti kitus žmones.
Mokymai skirti visiems norintiems gebėti „skaityti“ žmonių kūno kalbą. Kuri dažniausiai nemeluoja ir atskleidžia tikruosius žmogaus jausmus, požiūrį, vertinimą, melavimą ir t.t. Taip pat siekiantiems išnaudoti savo kūno kalbą įvairiose gyvenimiškose situacijose – kaip kad siekiant sudaryti savimi pasitikinčio ir patikimo žmogaus įspūdį.
• Sužinosite žmogaus kūno kalbos kilmę, bei „skaitymo“ taisykles;
• Sužinosite kurios žmogaus kūno vietos yra iškalbingiausios ir kurias labiausiai reikia stebėti;
• Išmoksite vertinti žmogaus kūno kalbos elementų derinius ir jų reikšmes;
• Sužinosite kaip identifikuoti, kad žmogus meluoja ir slapukauja;
• Sužinosite kaip patys turite elgtis, norint sudaryti gerą įspūdį ir spinduliuoti pasitikėjimu.
Registruotis

Mokymų programa:

  • Kas yra žmonių kūno kalba ir kaip ją skaityti. Mokslininkų manymu neverbalinė žmonių komunikacija (kūno kalba) sudaro didžiąją dalį komunikacijos bendraujant žmonėms. Tad mokėti „skaityti“ žmonių kalbą yra nemažiau svarbu, nei suprasti sakomus žodžius. Kurie dažnai gali būti melas ar nutylėjimai neišduodantys tikrųjų žmogaus minčių ir jausmų. Kūno kalba šiuo atveju dažniausiai yra išdavikė. Mokant ją skaityti, galima identifikuoti kaip iš tiesų žmogus jaučiasi, kada meluoja, kada yra nuoširdus ir kiek tai sutampa su sakomais žodžiais.
  • Kūno kalbos elementai ir jų reikšmės. Ką reiškia sukryžiuotos kojos, sunertos rankos, valymas nuo palto neegzistuojančių pūkų ar rankos paspaudimas nežiūrint į akis.  Kurios žmogaus kūno dalys yra pačios iškalbingiausios, kurias mes gebame geriausiai kontroliuoti ir kurios visada sako tiesą? Kaip neapsigauti „skaitant“ kūno kalbą – ar sunertos rankos tikrai reiškia, kad žmogus  jaučia neigiamą emociją, o gal jam tiesiog šalta ar tiesiog taip patogu jas laikyti?
  • Kūno kalbos žinių pritaikymas realiame gyvenime. Kaip sudaryti savimi pasitikinčio ir atviro žmogaus įspūdį? Kaip suprasti, kad Jūs esate kitam žmogui nemalonus ir jis mielai baigtų pokalbį, nors bando šypsotis? Kaip „pagauti“ meluojant? Kaip suprasti, kada pašnekovas esate nebeįdomus pavyzdžiui kliento nesudominote) ir kad turite imtis atitinkamų veiksmų?
Registracija
vaida@pamo.lt
+370 603 14818

 

Kaina
110 EUR + PVM vienam asmeniui
90 EUR + PVM asmeniui, registruojant 3 ir daugiau darbuotojų iš įmonės.
Į kainą įskaičiuota
4 val. mokymai, 2 kavos pertraukos, mokymų santrauka ir mokymų pažymėjimas

Atsiliepimai

Ačiū, Mindaugui už profesionalius nerealius mokymus! „Trampas, Bransonas, Diana ir Geitsas prie vieno stalo. Žmonių elgsenos ir kūno kalbos pažinimo mokymai” – mokymai, kuriuos galime praktiškai pritaikyti ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Mokymai buvo informatyvūs, keliantys šypsenas ir diskusijas. Juose pažinome ir save ir kolegas, leido labiaus suprasti kokie mes panašūs arba skirtingi esame. Ačiū labai! Drąsiai rekomenduojame visiems ir mes norime dar!
- Įmonės ``Vilandra`` kolektyvas
Rekomenduoju visiems: ir patyrusiems ir naujokams. Teko dalyvauti mokymuose „Kūno kalba“ ir „Derybos su urviniu žmogumi“. Mindaugas yra savo srities profesionalas. Kūrybingas, nuotaikingas ir motyvuojantis lektorius. Vesdamas mokymus, pateikia daug pavyzdžių iš savo gyvenimo aplinkos , iš savo patirties. Yra daug lektorių, kurie turi tikrai didelį talentą gražiai kalbėti ir pateikti sausą, nuobodžią informaciją, tik ne Mindaugas. Labai džiugu, kad Mindaugo mokymai niekada neprailgsta, informacija pateikiama aiškiai ir suprantamai. Didelis AČIŪ ! Sėkmės Jums ir Jūsų komandai!
- UAB ``Eeco`` kolektyvas
Jūsų mokymų dėka auginam pasitikėjimą savimi, išmokstame derybų technikos. Patiko Mindaugo paprastumas ir minčių aiškus išdėstymas, pavyzdziai, praktinės užduotys. Tikrai pritaikysime savo darbe vedant derybas su klientais. Kuo daugiau tokių mokymų. Ačiū!
LIUDMILA VILIMIENĖ - UAB „Lautoma“ Pardavimo vadovė („Derybos su Urviniu žmogumi“)
Rodyti visus

Klientai

  • Douglas
  • 15min
  • Žalgirio arena
  • Rūta
Rodyti visus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.