ES projektai

UAB „SORBUM LT“ ir 3 partneriai – UAB „LT ADVERT“, BnP Finance, UAB ir UAB „Proherus“ įgyvendino projektą „Atsakingas ir kompetentingas darbuotojas – nauda įmonėms ir valstybei“.

Projekto tikslas – atsižvelgiant į projekte dalyvaujančių įmonių veiklos specifiką, užtikrinti reikiamą darbuotojų kvalifikacijos lygio palaikymą, gerinti darbuotojų integracijos į darbo rinką galimybes ir sąlygas jų profesiniam mobilumui.

Projekte suplanuotas 3 sričių mokymai. „Efektyvaus media priemonių valdymo mokymo programa“, skirta pareiškėjo ir visų partnerių darbuotojams, dar dvi – „Prekių priežiūros vadybininkų darbo tobulinimo programa“ ir  „Įvadinė prekių priežiūros vadybininkų mokymo programa“ skirtos  pareiškėjo darbuotojams. Iš viso projekte suplanuoti 23 mokymai.

Projektas iš dalies finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis pagal  2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ priemonę Nr. 09.4.3-ESFA-K-827 „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“.

Bendra projekto vertė siekia 294254,40 EUR, iš kurių 147127,20 EUR sudaro Europos socialinio fondo lėšos, o 147127,20 EUR – įmonių nuosavas indėlis.

Projekte nėra apribojimų dėl lyties, rasės ir pan. Projektas netrukdo socialiniam, ekonominiam vystymuisi, regioninei politikai ir aplinkosaugai.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.